1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

 DSC5704 Fotor6

Новини

Активний відпочинок

aktiv

Статті

 

Новий 2016 рік розпочався на нашій базі дуже приємно та досить незвично. Порадувала не тільки погода, що дійсно нагадувала справжню зиму, з морозними ранками та тріскучим снігом під ногами, а й гості, які, у розквіт зимової казки, з’явились на нашому порозі.

З 3 по 7 січня ми приймали слухачів курсу трансцендентальної медитації. Хоча, правильно сказати не слухачів, а людей, які вирішили познайомитись з цією унікальною методикою, оскільки ТМ на сьогодні є найбільш ефективною та простою антистресовою технологією. 800 наукових досліджень, проведених у 250 наукових лабораторіях 35 країн світу, доводять користь медитації при стресових станах, страхах, тривожності, депресії, серцево-судинних проблемах, порушенні сну.

Прослухати початковий курс ТМ та навчитись медитувати з’їхались гості з усієї України. Увесь процес розпочався безпосередньо зі знайомства з вчителем, ним виявився Продан Ігор Михайлович – лікар за освітою та вчитель медитації з більше ніж двадцятирічним досвідом.Саме ця людина допомогла усім опанувати нову методику та розкрила всі секрети медитації.

У вільний від занять час, наші гості побували на надзвичайно цікавій екскурсії по місту Бучач, де познайомились з історією та колоритом нашого краю. А ще відвідали село Язлівець, з його замком, палацом та усипальницею сестер ордену Непорочного зачаття. 

 Закінчення цього дійства припало якраз на переддень Різдва – одного з найбільших українських свят. Отож, ніби сам Бог велів, накривати святковий стіл з головною стравою – щедрою кутею. За столом панувала гармонія: усі ділились враження, вітали один одного, і, звичайно, обіцяли повернутись, для продовження навчання, а ще для того, щоб насолоджуватись чудовою природою та неймовірними краєвидами.

Колектив бази відпочинку «Над Стрипою» запрошує усіх бажаючих дізнатись більше про техніку ТМ, збагатити свій внутрішній світ, а також, ми щиро вітаємо всіх з новорічними святами.