1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

 DSC5704 Fotor6

Новини

Активний відпочинок

aktiv

Features Menu

База відпочинку "Над Стрипою":
ВІДПОЧИНОК В СТИЛІ ЕКО

 

Ск-Б 060 Fotor

 

Мальовнича природа, чисте повітря, заспокійливий шум тихоплинної річки та неймовірні каньйони з водоспадами – усе це справжня Українська Швейцарія в самому серці Поділля. 

База відпочинку «Над Стрипою» заснована в 2001 році. Розташована на території Національного природного парку «Дністровський каньйон», неподалік від села Скоморохи, Бучацького району, Тернопільської області. На території близько 4 гектарів ми зібрали все, що потрібно для активного, спортивного та позитивного відпочинку.

Для розміщення відпочиваючих ми пропонуємо три двохповерхових будинки, з двох, трьох та чотирьохмістними номерами, окрема садиба в етно-стилі «Гостинний двір», а також два автотрейлери – своєрідні будинки на колесах.

 

Ск-Б 082 Fotor

 

У літній час наша база відпочинку може прийняти до 100 чоловік, а у зимовий – до 80. Усі номери облаштовані для зручності відпочиваючих: санвузол, душова, опалення, холодна та гаряча вода цілодобово.

На території бази знаходиться багато різноманітних атракцій, які дають можливість весело та корисно провести час:

  • озеро з катамаранами;
  • баня;
  • ігровий майданчик (настільний теніс, більярд);
  • спортивний майданчик (футбольна, волейбольна, баскетбольна площадки);
  • дитячий майданчик (батути та гойдалки);
  • танцювальний майданчик.

Ми пропонуємо своїм відвідувачам сервіс високого класу, який задовольнить будь-які смаки. Розваги на природі, екскурсійні програми, сплави по Дністру, прогулянки до водоспадів, екстремальне джип-ралі, обслуговування корпоративних заходів,  дитячих груп та багато іншого для повноцінного та здорового відпочинку.

Приїхавши до нас один раз, ви захочете повертатись знову і знову, для того, щоб окунутися в атмосферу гостинності, комфорту та чарівної природи. 

 

 Ми працюємо для Вас і для Вашого задоволення!