1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

 DSC5704 Fotor6

Новини

Активний відпочинок

aktiv

Запрошуємо на рибалку

 

Немає нічого кращого за відпочинок на природі. Чисте повітря, спокій, краса осіннього лісу та шум річки – усе, що потрібно для відновлення сили та життєвої енергії. А додамо до цього ще риболовлю та пікнік на свіжому повітрі.

Як ловити?

Процес рибної ловлі проходить на озері. Ми видаємо вудочки, наживку, показуємо місце, де можна ловити.

Ми пропонуємо декілька програм ловлі риби на вибір:

  1. «Зловив-З’їв» - програма діє протягом дня, пійману Вами рибку зразу готують. Вартість: 1 піймана і приготована рибка – 100 грн.
  2. Спортивна рибалка – вся піймана рибка відпускається. Риболовля починається з 9:00 і може бути до 12:00. Вартість: 1 година – 30 грн.
  3. «Зловив – Забрав» - рибка, яку Ви зловите протягом певного часу важиться та оплачується. Риболовля починається з 9:00 і може бути до 12:00. Вартість: 1 кг пійманої риби – 75 грн.

За бажанням, можна поєднувати декілька програм в одну.

Кого ловити?

В озері можна піймати дзеркального карпа, білого амура та товстолобика. Одна рибка має близько 650-700 г ваги.

Пікнік

Рибка, яку зловили, закуски, напої.

Крім рибалки

У той час, коли чоловіки будуть займатись риболовлею, жінки можуть здійснити прогулянку мальовничим каньйоном, де знаходиться каскад Сріблястих водоспадів, випити чашку запашного трав’яного чаю на березі тихоплинної річки, подивитись фільм у кінотеатрі під відкритим небом, здійснити захопливу мандрівку на велосипедах, погрітися та відпочити в бані, після якої окунутись в озеро з джерельною водою.