fbpx

Testimonial

Головна / Testimonial
People Love us

What People Have to Say

Анна Ясная, письменник, психолог, керівник Проектів

База відпочинку «Над Стрипою» вже багато років займає перше місце у моєму серці та у моїх проектах, пов’язаних з духовно – оздоровчим туризмом. Дивовижна природа, історична спадщина містичної Тернопільщини, фантастична команда фахівців, домашній затишок, гостинність, смачна кухня та загальна атмосфера гармонії та комфорту – у мене не вистачає слів, щоб продовжити весь перелік того, що зачаровує та притягує на «Стрипу». Я впевнена в одному: ті, хто хоч раз відвідають це дивовижне місце, будуть сюди повертатися постійно, тому що База має свої секрети справжнього відпочинку та перезавантаження.  Люблю вас!

Ігор Віленський, психолог, керівник сімейної Академії «АРСИС»

«Над Стрипою» – найкраще місце для сімейного відпочинку із сенсом, де можна чудово поєднати релакс, оздоровлення, навчання та розвиток. Сюди з однаковим задоволенням їдуть як дорослі, так і діти, а загальний формат Бази дозволяє створювати корисні програми, націлені на скріплення та удосконалення сімейних відносин. Різноманітні екскурсії  та можливості навколишнього середовища дійсно дозволяють відвідувачам отримати максимум користі та задоволення від цього відпочинку, а загальна атмосфера налаштовує на зцілення душі та тіла. Казкова база та казкове місце!

Наталія Усик, фотохудожник

Завдяки своїй діяльності я багато мандрую по світу у пошуках краси та досконалості. Я бачила чимало дивовижних місць як в Україні, так і в усьому світі, які надихають і наповнюють.  Мальовнича Тернопільщина, а особливо, цей чарівний куточок, розташований в обіймах гор та водоспадів, зачарував мене з першого погляду. База «Над Стрипою» та її природне оточення – це особливе місце для мого особистого перезавантаження та для творчого натхнення. Тут хочеться творити, бути та наповнюватися гармонійною енергетикою та красою.